Apartamenty dla 4 osób w Trogir Čiovo

Apartamenty w Wyspa CIOVO

Apartament typ 2 / B ( 2+2) (Apartamenty z 2 do 4 osoby) tj. dwupokojowe mieszkanie z łazienką, TV-Sat, sypialnia z tarasem, pokój dzienny z tarasem w którym znajduje się komplet wypoczynkowy, rozkładana kanapa (160×200) służy jako pomocne łóżko dla 2 osób. W pokoju dziennym jest duża kuchnia z kuchenką i lodówką. Klimatyzacja w apartamencie jest na żetony, płatna jest oddzielnie-1 żeton kosztuje 1 eur, klimatyzacja chłodzi wówczas ok 3 godziny. Mieszkanie posiada piękny widok na plażę i morze.

W apartamencie znajduja się sztućce, przybory do spozywania picia i gotowania, czajnik elektryczny, pościel i ręczniki (100×40) dla każdej osoby.

PRZYJAZD: 14:00 – 23:00
WYJAZD:     06:00 – 10:00

Cjenik 2B     

Zarezerwuj swój Mieszkanie w Ciovo       

Apartamenty Tomi położone są tuz nad morzem. Plaże mieszczące się w miejscowosci Trogir na wyspie Ciovo są drobno-żwirkowe- i słoneczne. Trogir jest historycznym miastem oddalonym o ok 1500m od naszego domu, co zajmuje spokojnym spacerem 10-15 minut. Ponadto iż Trogir jest poznany jako piękne miasto jest również częscią Swiatowego Dziedzictwa wpisanego na listę UNESCO. Trogir jest także poznany po swoich specificznych letnich nocach. 50 m poniżej naszych apartamentów znajduje się żwirowa słoneczna plaża. Plaże rozciągają się na przestrzeni ok. 2 km. Na plaży są zacienione miejsca dla tych osob , które nie lubią przebywać w pełnym słońcu. Tuż obok naszego domu znajduje się sklep spożywczy. Dla naszych gosci oferujemy parking dla samochodów. Miasto Split oddalone jest od nas 25 km, Szybienik 40 km, Narodowy Park Krka 50 km, Medjugorje 150 km od nas.

 

Comments are closed