Dom na Plaży

Dom na Plaży

Nasz apartament znajduje sie bardzo blisko plažy ktora jest po czesci pjasczysta ale i kamienista. To jest bardzo adtrakcyjne polozenie dla kazdeego z was. Ci którzy nie lubią bezpośrednich promienislonecznych moga znalezc cien .Plaża ktora jest blisko domu znakomicie nadaje się dla dzieci. Woda morska nie jest jest głęboka. Dno jest wygodne poniewaz tu jest piasek i to jest raj dla dzieci, ale rowniez i dla tych ktorzy pragna lagodne i miekkie zejscie. Na plazy znajduje sie rowniez przebieralnia.

Plaża blisko apartamentu TOMI nadaje się dla rodzin z małymi dziećmi gdyz jest tu wejscie do płytkiego morza. Plaża znajduje się na granicy miejscowosciTrogir i Okrug. Tu jest restauracja, w której można wypić drinka, zjesc lody lub coś zdrowego i lekkiego przegrysc z naszej dalmatynskiej kuchni. Ceny w restauracji są bardzo zachecajace.

Zdjęcia poniżej naszego domu TOMI i plaży

Plaże na południowej stronie wyspy Ciovo,sa ze soba polaczone na dlugosci 2 km. Doslownie 200m od naszego domu TOMI jest letni obóz Rožac i plaża. Rožac plaża ma około 700 m długości i jest ciekawe ze względu na swoją różnorodność, a szczegolnie swoja żwirowa część ktora jest przeznaczona dla dzieci, a druga jest połączona z łagodnymi skałkami i zwirkiem, idealne do opalania i nurkowania w ustronnym miejscu. Tutaj rzeczywiście każdy może znaleźć miejsce dla siebie!

Poogladajcie fortografie….

Plaża Rožac w Okrugu Gornjem rozciaga sie na 1500 m dlatego nazywa sie „Copacabana . Na plaży znajduje się wiele atrakcyjnych barów i restauracji, które przez cały dzień oferuje różnorodne napoje orzeźwiające i zabawa trwa do wczesnych godzin porannych. Dla každego milosnika sportu jest wspaniala oferta spotowa : paralotniarstwo, jazda w rurach, moznawypożyczyć skuter, jazda na “bananie”, itp.

Plaża “Copacobana” jest około 600m od naszego domu TOMI

 

Comments are closed